Tanrıöğen'in yerine ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Abdullah Ünal karakteriyle kadroya katıldı. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, oyuncu değişikliği hakkında açıklamalarda bulundu. Taylan'ın katılımıyla senaryonun eski ritmine döneceğini belirten Turgut, "Yeni Apo'muzla beraber diziye yeni bir soluk getireceğiz" dedi.

Kızılcık Şerbeti dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan “Abdullah Ünal” rolünü devraldı.

Aurası En Yüksek Burçlar Hangileri? Bulundukları Her Yerde Gözde Olmayı Başaran 5 Burç! Aurası En Yüksek Burçlar Hangileri? Bulundukları Her Yerde Gözde Olmayı Başaran 5 Burç!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin yapımcısı Faruk Turgut, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Turgut, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Son 5 bölüm Apo’suz senaryo yazmak çok zordu. Zorunlu değişikliğe gitmek zorunda kaldık. Yeni Apo’muzla senaryo eski ritmine dönecek. Hoş geldin Ahmet Mümtaz Taylan…”

NE OLMUŞTU?

Kızılcık Şerbeti dizisinin 'Apo'su Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası zaman zaman geçici hafıza kaybı yaşadığı, diziyle ilgili birçok detayı ve isimleri unuttuğu öğrenildi. Usta aktör iyileşme sürecinin yavaş ilerlemesi ve zamana yayılacak olması yüzünden projeye veda etmişti.

Kaynak: Haber Merkezi