Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Barış Kılıç, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Feyza Civelek, Doğukan Güngör, Settar Tanrıöğen ve Sibel Taşçıoğlu'nun başrollerini üstlendiği Show TV'nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi.

Dizide, Abdullah karakterinin "Ben Alev'i seviyorum, boşanmak istiyorum" dediği sahne, Pembe'nin "Hevesini alıp gelseydin" şeklindeki tepkisiyle dikkat çekti. Bu diyalog, izleyiciler arasında farklı yorumlara yol açtı ve sosyal medyada tartışma konusu oldu.

"Herkes Gibi Sen de Hevesini Alıp Gelseydin"

"Madem gönlün kaydı hevesini alsaydın. Niye dillendiriyorsun sen bunu? Herkes nasıl yapıyorsa, ne yapıyorsa sen de öyle yapsaydın. Boşanmak ne demek? Alev yuva yıkan adi bir kadın. Ben sıkıntı çekmeyeceğim, asıl sıkıntıyı siz çekeceksiniz. Ben senden boşanmayacağım. O kadın hep metres olarak kalacak. Ölürüm de boşanmam. Utanmazlar, adiler... Yaşadığım sürece size huzurlu bir gün yaşatmayacağım. Bende kocamı kaptıracak göz yok."

1 Mart günü zincir markete gelecek indirimli ürünler…Tek tek listeledik! 1 Mart günü zincir markete gelecek indirimli ürünler…Tek tek listeledik!

Sahneye sosyal medyada tepki yağdı…

Editör: Nuray Bozkurt