Kerem Ökten tarafından, "Dikkatli olmak gerekir!" ifadeleriyle tehlikeli hava olayı paylaşıldı. İşte tüm detaylar...

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, 27 Ekim tarihini işaret ederek uyarılarda bulundu. Paylaşımında, "Dikkatli olmak gerekir!" ifadeleriyle, herkesi tedbirli olmaya davet ediyor. O tarihte dışarı, mecbur olmadığınız sürece dışarıya çıkmayın.

DIŞARIYA ADIM DAHİ ATMAYIN!

Meteoroloji kaynakları ve uzmanları tarafından kötü haberler gelmeye devam ediyor. Afrika'nın balkanlar karşısında üstün gelmesiyle yükselen sıcaklıklar, bu kez rüzgarın şiddetiyle kavurucu hale gelecek. Kerem Ökten tarafından yapılan paylaşıma göre, o tarihte dışarıya adımını adan pişman olacak.

Türkiye'nin başından bela eksik olmuyor. Meteoroloji uzmanı tarafından tarih verilerek duyurulan tehlikeye karşı herkes tedbirini alsın. Sonbahar mevsimi ile birlikte sık sık göreceğimiz tehlikeli hava olaylarında bu kez 27 Ekim işaret edildi. Belirtilen tarihten itibaren ülkemize giriş yapacak.

LODOS BELASI GELİYOR

Tarım Bakanı Yumaklı Manisa'da hasada katıldı Tarım Bakanı Yumaklı Manisa'da hasada katıldı

Uzmanlar tarafından gelen uyarılara bir yenisi daha eklendi. Sosyal medya platformu üzerinden sık sık meteoroloji paylaşımlarında bulunan Kerem Ökten, 27 Ekim tarihini işaret ederek tehlikeli olacağını söyledi. Kaynak:Karar