İzmir'in Karabağlar ilçesinde bir hafriyat kamyonu yük boşalttığı esnada devrildi. Onlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alınırken meydana gelen olayda ciddi bir yaralanma olmaması yüreklere su serpti.  

Olay saat 15.00 sıralarında Tahsin Yazıcı Mahallesi Mızraklı Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kum yüklü hafriyat kamyonu, yük boşaltırken yan devrildi.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.Sürücü vatandaşların yardımıyla araç içerisinden çıkartılarak hastaneye kaldırılırdı.

Sürücünün durumunun iyi olduğu öğrenilirken olay yerine gelen polis ekipleri tarafından kaza ile ilgili tutanak hazırlandı.

Göreve başlayamadı... Öğretmenlik hayali felç kalınca yarıda kaldı Göreve başlayamadı... Öğretmenlik hayali felç kalınca yarıda kaldı

Vatandaş Devrilme Anını Anlattı

Öte yandan kazayı gören çevre esnaflarından Engin Akkaya, Ben içeride çalıştığım esnada kamyonun yanaştığının seslerini duydum. Daha sonra büyük bir gürültüyle yan devrildiğini görünce bütün mahalle oraya doğru gittik. İçeride sıkışan sürücüye yardım ettik ve çıkarttık. Çok şükür sağlık durumu iyiydi. Büyük bir korku yaşadık. Neyse ki kimseye ciddi bir şey olmadı" dedi.

Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA