31 Mart seçimleri öncesinde sahadaki çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, “1 Nisan sabahında Manisa İYİ Belediyecilikle buluşacak. Bizler gece gündüz demeden sahadayız. Tüm gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 11 At 14.58.36

Geçtiğimiz günlerde proje tanıtım toplantısı düzenlenen İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, sahadaki çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Özcan bu kapsamda ilk olarak Şehzadeler ilçesi çarşı mevkiinden başlayarak Yunusemre ilçesine kadar ana güzergahlarda esnaf ve vatandaşla buluştu. Bu ziyaretlere İYİ Parti Manisa Milletvekili Şenol Sunat ve İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir de eşlik etti. Daha sonra Turgutlu ve Soma ilçelerine giden Özcan, burada da vatandaşlar ve esnaflarla buluştu.

Yunusemre Belediyesi'nde araç krizi! Belediyenin önüne tek tek dizdi Yunusemre Belediyesi'nde araç krizi! Belediyenin önüne tek tek dizdi

Whatsapp Image 2024 03 11 At 14.58.37 (1)

“Biz Yola İYİ Parti Bayrağı Altında Çıktık Burada Devam Edeceğiz”

Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Özcan şu ifadeleri kullandı: “Ben bu şehirde yaşıyor bu şehirde doktor olarak hizmet veriyorum. Hepimizin bildiği üzere geçtiğimiz günlerde ayakları yere basan gerçekçi projelerimizi kamuoyuna açıkladık. Hemen ardından sahaya inerek bu projelerimizi yerinde vatandaşlarımıza bir bir anlatıyoruz. Biz gece gündüz demeden, sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağız. Biz yola İYİ Parti bayrağı altında çıktık bu bayrak altında da büyük bir gururla devam edeceğiz. İYİ Belediyeciliği sadece Manisa Büyükşehir’e değil tüm ilçelerimize yaşatacağız. Güçlü adaylarla emin adımlarla çıktığımız bu yolda bizlerden desteğini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum.”

Whatsapp Image 2024 03 11 At 14.58.37 (2)

Muhabir: Özkan ÇELİK