İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kazandırırken ziyaret ettiği ilçelerde sevgiyle karşılanıyor. Bu kapsamda İYİ Partili Özcan, Demirci, Köprübaşı, Gördes, Selendi ve Kula ilçelerinde esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaştı. İYİ Partili Özcan’a ziyareti sırasında İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir ve partililer eşlik etti.

Kılıçdaroğlu’dan Özel’e “Sarayla müzakere edilmez, mücadele edilir” Kılıçdaroğlu’dan Özel’e “Sarayla müzakere edilmez, mücadele edilir”

“ŞEHRİMİZİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN KOLLARIMI SIVADIM”

İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “Biz 31 Mart günü Manisa’nın kaderini değiştirmek için bu yola çıktık. Ben doktorluk hayatım boyunca birçok insana dokundum ve herkesten aldığım mevcut yönetime tepkilerin günden güne çığ gibi büyüdüğünü gördüm. Bu yüzden her sabah insan sağlığı için sıvadığım kollarımı, şimdi şehrimizi iyileştirmek için sıvadım. Bu yola çıktığımda şunu gördüm ki bu şehir belediye yönetimi tarafından çaresiz bırakılmış. Milletimizi bu çaresizliğe itenlerden hesap sormak için, kadim şehrimizi gerçek hizmetlere kavuşturmak için gece gündüz demeden çalışacağım. Gittiğimiz ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyor, dertlerine derman olmak için herkesi 31 Mart günü sandık başına davet ediyor ve bizleri desteklemelerini istiyorum.” 

Kaynak: Haber Merkezi