Manisa'nın imarı iptal edilecek mi? Ferdi Zeyrek'ten açıklama Manisa'nın imarı iptal edilecek mi? Ferdi Zeyrek'ten açıklama

Manisa’da 5’inci kez düzenlenen Hamsi festivalinde 2,5 ton hamsi vatandaşlara dağıtıldı.İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Gürhan Özcan ve Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan hamsi festivaline katıldı.

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Gürhan Özcan yaptığı açıklamada “Bu yıl 5’inci kez düzenlenen bir festival, covid döneminde yapılamamış ve bunun eksikliğini hissetmiştik. Trabzonlular Derneğine ve Yönetim kurulundaki arkadaşlara Manisa’da böyle bir etkinlik gerçekleştirdikleri için şükranlarımı sunuyorum. Ancak şunu da belirtmek isterim ki bu tip organizasyonlarda belediyeler daha etkin yer almalı baktığımızda belediyelerin logosu haricinde bir şey göremiyoruz. Bizim yerel iktidarımızda hemşehri derneklerinin festivali daha tanıtılmış olacak sadece merkez bazlı olmayacak bu şehrin 17 ilçesi var ama çevremize baktığımızda sadece merkez ilçe burada amacımız bu tip organizasyonları il geneline yaymak olacak” dedi.

Muhabir: Özkan Çelik