İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İYİ Partili Özcan’ın son durağı Saruhanlı oldu.

Saruhanlı ilçesinde İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir ve teşkilat mensuplarıyla düzenlediği ziyaretlerde vatandaşlar ve esnaflarla buluşan İYİ Partili Özcan, ziyarette yaptığı konuşmada CHP’nin adayı Ferdi Zeyrek’e seslenerek, “DEM Partiyle iş birliği yapıyorsunuz. Perde arkasında yaptığınız pazarlıkları kamuoyu ile paylaşın. Belediyeyi kazanırsanız DEM Parti’ye hangi daire başkanlıklarını peşkeş çekeceksiniz? Açıklayın” dedi.

“DOKTOR SÖZÜ VERİYORUM”

MHP'li Belediye Başkanı kalp krizi geçirdi MHP'li Belediye Başkanı kalp krizi geçirdi

Büyükbelen Mahallesi’nde yaptığı ziyarette halka seslenen Op. Dr. Gürhan Özcan, “Biz İYİ Parti olarak çıktığımız bu kutlu yolda Manisa’yı egolu yönetim zihniyetinden kurtaracağız. Bu şehirde yaşayan bu şehrin sorunlarını bilen bu kardeşiniz, çalmadan, fakirden alıp zengine vermeden bir yönetim anlayışıyla sizlere hizmet edecek. Bunun sözünü veriyorum. Doktor sözü veriyorum” dedi

“HANGİ BAŞKANLIKLARI PEŞKEŞ ÇEKECEKSİNİZ?”

CHP’nin DEM Parti’yle kapalı kapılar ardında iş birliği yaptığını vurgulayan Özcan, CHP’li Zeyrek’e seslenerek şu soruyu sordu:

“Son günlerde belediyeyi kazanma hırsıyla yola çıkmış ancak attığı her adımı yanlış olan bir isimden bahsetmek istiyorum. CHP adayı Ferdi Zeyrek. Kendisinin kapalı kapılar ardında DEM Partiyle iş birliği yaptığını öğrendik. DEM Partiyle iş birliği yapıyorsunuz. Perde arkasında yaptığınız pazarlıkları kamuoyu ile paylaşın. Belediyeyi kazanırsanız DEM Parti’ye hangi daire başkanlıklarını peşkeş çekeceksiniz? Açıklayın.”

Kaynak: Haber Merkezi