İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ, kentin sorunlarıyla ilgili projelerini açıklamaya devam ediyor. İYİ Partili Karadağ, Şehzadeler ilçe merkezinde 'otopark seferberliği’ mottosuyla açıkladığı projesiyle 2 bin 500 araçlık otopark eylem planını hayata geçireceklerini duyurdu.

Karadağ, 600 araçlık Şehitler Bölge Otoparkı, 150 araçlık Şehit Pilot Üsteğmen Okan Divrik Yeraltı Otoparkı, 350 araçlık Göktaşlı Bölge Otoparkı, düzenlemeyle birlikte kapasitesi yükseltilecek 1400 araçlık Alaybey Hasbahçe Projesiyle bölgenin otopark sorununu ciddi derecede hafifleteceklerini ifade etti.

Whatsapp Image 2024 02 12 At 13.24.42 (1)

Ücretsiz Otopark Abonelik İmkanı

Karadağ projesiyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şehrimizi yoğun trafik probleminden, sıkışmış sokaklardan, nefes alamayan mahallelerden, ‘her gün en az yarım saat park yeri arıyorum’ derdinden kurtaracağız. Kıymetli hemşehrilerimize her gün için en az yarım saat vadediyoruz. Bütün proje ve fizibiliteleri tamamlanmış, yeşil alanları arttırarak ve daha iyi planlayarak, vatandaşımıza ücretsiz olacak bölge otoparkları projemizi açıklıyoruz.

Whatsapp Image 2024 02 12 At 13.24.43 (3)

Merkez mahallelerimizde yaşamak, şehir merkezine girip çıkmak artık çok daha kolay olacak. Biliyoruz ki; belediyeciliğin temel görevlerinden biri barınma ihtiyacına dahil olan otopark sorununu çözmektir. Bu sebeple planladığımız bölge otoparklarımızda hemşehrilerimiz o bölgeye ait ikametgah veya iş yeri belgeleriyle ücretsiz abonelik alabilecek. Biz ücretli otopark ticarethaneleriyle değil, vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz.”

Cengiz Ergün’e Akhisar'da MHP ziyaretinde sürpriz! Cengiz Ergün’e Akhisar'da MHP ziyaretinde sürpriz!

Whatsapp Image 2024 02 12 At 13.24.43 (1)

Muhabir: Özkan ÇELİK