İYİ Parti'nin Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ, Türk Metal Sen Manisa Şubesi'ni ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Onursal Başkan merhum Pevrul Kavlak için başsağlığı dileklerini ileten Karadağ 1 Nolu Şube Başkanı Ercan Dereli'ye taziye dileklerini iletti. Karadağ ayrıca Manisa Şube Başkanlığına yeni seçilen Emrah Yunus Saruhan'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ ziyarette önemli bir haberi de duyurdu. Çocukları kreş ve gündüz bakımevine devam eden işçi ailelere indirim sözü veren Karadağ, belediyeye ait kreş ve gündüz bakımevi sayısını hızla artırarak her mahallede yaygınlaştıracaklarını, işçi ailelerin bu imkandan yüzde 50 indirimli faydalanarak çok düşük bir ücretle istifade edeceğini söyledi.

Yunusemre Belediyesi'nde araç krizi! Belediyenin önüne tek tek dizdi Yunusemre Belediyesi'nde araç krizi! Belediyenin önüne tek tek dizdi

“BELEDİYE HİZMETLERİ VATANDAŞLAR İÇİN OLACAK”

Belediye hizmetlerinde amacın kar elde etmek olmadığını söyleyen İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ, “Şehzadeler’de çok sayıda sanayide çalışan vatandaşımız var. Ekonominin geldiği vaziyetle birlikte çocuklu ailelerimiz için kreş masrafı ciddi bir zorluğa yol açıyor. Göreve geldiğimizde kreş ve gündüz bakımevi sayısını hızla artırarak işçi kardeşlerimize de indirim imkanı sağlayacağız” dedi.

Muhabir: Özkan ÇELİK