‘Bizim Ahmet’ sloganıyla 31 Mart yerel seçimlerine hazırlanan İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

‘7 hedef 24 proje, 7/24 Şehzadeler’ gündemiyle hazırladığı projelerini seçmenlere anlatan Ahmet Karadağ, “Şehzadeler’in öz evladı olduğunu ispat etme ihtiyacı olmayan tek adayım. Aşım işim hep bu şehirde oldu. Hep birlikteydik. Seçimi kazandığımızda yine hep beraber olacağımızın en büyük kanıtı da budur. İnsanları salonlara tıkıp ayağımıza çağırmadık. Gönlümüz gözümüz Şehzadeler’den başka yerde hiç olmadı. Bundan sonra da Şehzadelerimizi makamdan değil sokakta ki vatandaşlarımızdan aldığımız güçle birlikte yöneteceğiz.” diyerek seçmenlere seslendi.

CHP’li Özalper 23 Nisan’da koltuğu devretti CHP’li Özalper 23 Nisan’da koltuğu devretti

Whatsapp Image 2024 03 04 At 09.22.25 (2)

“Şehzadeler Dert Yumağı Olmuş”

Bayındırlık Mahallesinde gerçekleştirdiği mitingde toplanan çok sayıda mahalleliye hitap eden Karadağ; “En temel ihtiyaçlara bile derman olmayan bu anlayış değişecek. Bugün Şehzadeler’in yeterli sayıda kreşi yok. Anneler babalar çalışmasa olmaz. Çalışsa çocuğa kim bakacak, nerede eğitim alacak derdiyle kara kara düşünüyor. En yakın oyun sahası diğer ilçede. İmarda büyük eşitsizlikler var. Evini dönüştürmeye kalkan evinden oluyor. Sıkıntılar ötelene ötelene düğüm olmuş vaziyette ama hepsini çözeceğiz.”

Whatsapp Image 2024 03 04 At 09.22.24 (3)

Eşit Hizmet Sözü

Karadağ sözlerini şöyle sürdürdü, “Şehzadeler yolunu kaybetmiş bir gemi gibi rüzgar nereden eserse oraya gidiyor. İnşallah 1 Nisan’da tepeden gelerek aday yapılanlar değil Şehzadeler’in öz evlatları olarak bizler kazanacağız. Bu yönetim anlayışının vakti dolmuştur. Şehzadeler’de vakit bu memleketin öz evlatlarının yönetiminde her mahallesine eşit hizmetin ulaşmasının vaktidir. İnşallah 1 Nisan’dan itibaren yepyeni bir hizmet yolu zaferimizle birlikte başlayacak.” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 09.22.25

Muhabir: Özkan ÇELİK