Başkan Akan, “Vatandaşlar toz toprak içindeki yollar nedeniyle evlerinin camlarını bile açamıyor. Kahraman şehidimiz Hüsnü Keşan’ın adının verildiği sokak bile bakımsız, toz toprak halde” dedi.

Yunusemre’yi mahalle mahalle gezerek sorunları yerinde inceleyen ve vatandaşların taleplerini dinleyen İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Atatürk Mahallesi’ndeydi.

Yerel Seçimlerin 31 Mart'ta yapılması kararı Resmi Gazete’de Yerel Seçimlerin 31 Mart'ta yapılması kararı Resmi Gazete’de

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Akan, elektrik ve doğalgaz hattı yapımı sırasında kırılan ancak onarılmayan parke taşlarını ve toz toprak içindeki sokakları inceledi.

“YUNUSEMRE’DE HER MAHALLEYE BİR DOKUN BİN AH İŞİT”

İYİ Partili Akan, “Yunusemre ilçemizin her bir mahallesinde bir dokunup bin ah işitiyoruz. Atatürk Mahallemizde uzun zamandır devam eden elektrik ve doğalgaz hatları nedeniyle kaldırımdaki parke taşları kırıldı. Vatandaşlar toz toprak içinde yaşıyor, evlerinin pencerelerini bile açamıyor. Atatürk Mahallesi sakinleri artık nefes almakta zorlandıklarından şikayet ediyorlar. Sokakların bordür ve karoları kırık vaziyette. Önümüz sonbahar, rüzgar ve yağmurla birlikte bu sokaklar yürünemez bir hal alacak. Kahraman şehidimiz Hüsnü Keşan’ın adının verildiği sokak bile bakımsız, toz toprak halde” dedi.

“YUNUSEMRELİ VATANDAŞLARIMIZ SAHİPSİZ DEĞİL, BİZ VARIZ”

İYİ Partili Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, “Vatandaşlarımız yetkilileri aradıklarını ancak kendilerini oyaladıklarını ve hiçbir çözüm üretilmediğini söyledi. 2023 yılında Yunusemre ilçemize böyle bir görüntü yakışmıyor. Bu sürecin takipçisi olacağız. Bu yollar yapılana kadar halkımızın tüm taleplerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Yunusemreli yalnız ya da sahipsiz değil, biz varız, iyiler var” Özkan ÇELİK