İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, yerel seçimde son düzlüğe girilirken seçmenin algı operasyonlarıyla kandırılmaya çalışıldığını ifade etti. Başkan adayı Akan, "Yalan yanlış iddialar ve oyunlarla Yunusemre seçmeninin kalbine giren Tufan Akan'a zarar veremezsiniz. Anketlerde birinciyiz, 31 Mart gecesi sandıktan da birinci çıkarak herkesin başkanı olacağız, temiz siyaset yapın" dedi.

Yerel seçimlerde son düzlüğe girilirken İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan'dan önemli açıklamalar geldi. Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan temiz siyaset vurgusu yaparak, "Halkı kandırmak için çirkin oyunlara başvuruyorlar" dedi.

"Tek İsteğimiz Yunusemrelilerin Hak Ettiği Gibi Yönetilmesi"

Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, "Siyasete girdiğim günden bu yana yalnızca hemşehrilerim ve ülkem için en iyisini hedefledim. İYİ Parti İlçe Başkanlığım, Belediye Meclis üyeliğim döneminde ve Belediye Başkan adaylığım süresince de hep vatandaşlarımızın yanında oldum. 'Suyum yok' dediler, suyun gelmesi için seferber oldum; 'hakkımız yendi' dediler, mağduriyetlerini gidermek için çalıştım. Gençliğimle sahada her daim Yunusemrelilere yardımcı olmak için uğradım. Şimdi de, yine hemşehrilerimle birlikte yerel seçimleri adım adım noktalıyoruz. Yunusemre Belediye Başkan adaylığındaki tek amacım, hemşehrilerimin Yunusemre'de hak ettikleri gibi yaşamasını sağlamaktır" dedi.

"Yunusemrelilerin Kalbine Giren Tufan Akan'a Yalanlarla Zarar Veremezsiniz"

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, "Hemşehrilerimizi önceleyen anlayışımız, Yunusemreli vatandaşlarımızın kalbinde yer buldu ve hem sahada, hem de anketlerde seçim yarışını önde götürdüğümüzü görüyoruz. Halkın sesi sahaya da, anketlere de yansıyor. Bazı anketlerle oynamalarına rağmen birinci olmayanlar, şahsıma zarar vermek için algı operasyonları ve türlü ayak oyunlarıyla uğraşıyor. Önce tanıtıcı reklamlarımı parçalayanlar, şimdi de yalan yanlış iddialarla Yunusemrelilerin aklını karıştırmaya çalışıyor. Buna dur demek benim ve ekibimin boynunun borcudur. Hemşehrilerimizin kandırılmasına izin vermeyeceğiz. Kimsenin hakkını yemedik, kendi hakkımızı da ahlaksız siyasetten medet umanlara yedirmeyeceğiz. Yalan yanlış iddialar ve oyunlarla Yunusemre seçmeninin kalbine giren Tufan Akan'a zarar veremezsiniz. Anketlerde birinciyiz, 31 Mart gecesi sandıktan da birinci çıkarak herkesin başkanı olacağız. Tüm Yunusemrelileri algı operasyonlarına karşı temiz siyaseti yürütenlerde birleşmeye davet ediyorum. 1 Nisan sabahı kısır siyasi tartışmalar yürütenlerden kurtulup, 87 mahalleye eşit hizmet götürmek için dur durak bilmeden çalışacak genç bir başkanla yepyeni bir Yunusemre yaratacaksınız. Tüm vatandaşlarımızdan destek bekliyorum"

CHP'de halef-selef kavgası! 3 milyar TL borç bırakmış CHP'de halef-selef kavgası! 3 milyar TL borç bırakmış

Muhabir: Özkan ÇELİK