İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftlere müjde açıkladı. İYİ Partili Akan hem 5 bin kişilik düğün salonu, hem de asgari ücretli çiftlere ücretsiz düğün sözü verdi.

İYİ Partili Gürhan Özcan’dan belediyelere ziyaretler İYİ Partili Gürhan Özcan’dan belediyelere ziyaretler

Evlenecek çiftlere 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 2 müjde veren İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, hem düğün salonu hem de ücretsiz düğün projelerini açıkladı.

5 Bin Kişilik Düğün Salonu Yapılacak

İYİ Partili Akan, Yunusemre Belediye Başkanı seçilmesi durumunda 5 bin kişilik modern bir düğün salonu inşa edeceklerini duyurdu.

Tufan Akan, “Sosyal belediyecilik projelerimizi açıklamaya devam ediyoruz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, yeni evlenecek çiftlerimize de müjdemizi vermek istedim. Yunusemre Belediyesi’nin şu an yalnızca Muradiye’de düğün salonu var. Horozköy mevkiinde belirlediğimiz alana 5 bin kişilik düğün salonu yapacağız. Düğün salonu projemizin çizimleri devam ediyor, proje detaylarını en kısa zamanda kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Belediyenin Düğün Salonları Ücretsiz

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, “Yeni evlenecek çiftler hem ev kurma hem de düğün maliyeti nedeniyle evlilik hayatlarına borçlu başlıyor. Çiftlerimizin üzerinden yük almak bizim görevimiz. Sizlere söz veriyorum, asgari ücretle geçinen yeni evlenecek çiftler, belediyemizin düğün salonlarından ücretsiz bir şekilde faydalanacak. Herkesin ‘iyi ki Yunusemre’de yaşıyorum’ diyeceği bir kent yaratmak için geliyoruz”

Muhabir: Özkan ÇELİK