03.10.2023 Manisa’da bugün hayatını kaybedenler 03.10.2023 Manisa’da bugün hayatını kaybedenler

Olay, Sultangazi Eski Habibler Mahallesi'nde 6 katlı bir iş merkezinin 4. katındaki bir güzellik merkezinde yaşandı. İddiaya göre, güzellik merkezinde müdürlük yapan Gamze A. ile bir süredir birlikte yaşadığı öğrenilen Halil A. ile ofiste bir araya geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle ikili arasında çıkan sözlü tartışma sonrası Halil A., Gamze A.’yı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakla yaraladı. Sonrasında Halil A., aynı bıçakla kendisini yaralayarak intihar girişiminde bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalesi sonrası ağır yaralı olan Gamze A. ve Halil A. ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Gamze A., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Güzellik merkezinde müdür olarak çalışan Gamze A.’nın bir süredir Halil A. ile birlikte yaşadığı, çiftin arasında son zamanlarda sürekli tartışma olduğu ve Gamze A.’nın polise şikayette bulunduğu öğrenildi.

15 YERİNDEN BIÇAKLANDI, OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Çalıştığı güzellik merkezinde tartıştığı Halil A. tarafından bıçaklanarak öldürülen Gamze A.’nın ilk incelemesinde vücudunda 15 bıçak darbesi olduğu öğrenildi. Talihsiz kadının cenazesi, yapılan incelemelerin ardından defnedilmek üzere memleketi Erzurum’a gönderildi.

Öte yandan, Halil A.'nın yoğun bakımda tedavisinin devam ettiği öğrenildi. İHA