Emeklilere güzel haber… 15 bin TL’ye varan promosyon imkanı! Emeklilere güzel haber… 15 bin TL’ye varan promosyon imkanı!

Gram altın fiyatları son 15 günde Cumhuriyet tarihi rekorlarını ardı ardına kırarak yükselişini sürdürüyor. Bu durum karşısında para ve değerli metaller uzmanı İslam Memiş, yatırımcılara dikkat çeken bir "ters köşe" uyarısında bulundu.

Memiş, "Yılın bitmesine daha çok var. Bir ters köşe yapacaklar." ifadeleriyle önemli bir uyarıda bulunarak, "Dolayısıyla ons altında teknik olarak düzeltme olması lazım." şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İslam Memiş'in yeni hafta için öngörülerine göre, "Ons altında 2350 doları beklemeye devam ediyorum. Ons altın 2200 dolara kadar dayandı. Burada bir sakinleme lazım." diyerek yatırımcılara önemli ipuçları verdi. Ayrıca, agresif yükselişlerin teknik olarak desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Memiş, ABD ve Çin'den gelen verilerin ons altınını olumlu yönde desteklediğini belirtti ancak teknik olarak düzeltme olması gerektiğini ifade etti. 

Kaynak: Haber Merkezi