Başkan Ergün, protokolü imzaladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile Manisa’daki bazı spor tesislerinin yenileme, bakım ve onarım çalışması için protokol imzaladı.

Başkan Ergün, protokolü imzaladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile Manisa’daki bazı spor tesislerinin yenileme, bakım ve onarım çalışması için protokol imzaladı.

11 Şubat 2021 Perşembe 14:51
Başkan Ergün, protokolü imzaladı

Başkan Ergün, Spor Toto Teşkilat Başkanı ile Fikri Bayrıl ve Tarık Almış Spor Tesisleri için Protokol İmzaladı
 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çeşitli temaslar ve projeler için Ankara’ya gitti. Başkan Ergün, Ankara temasları kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti. Ziyarette Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nin doğal çim zemininin altyapısı ile hazır çim kalıpları ile yenilenmesi, su deposu, sulama sistemi ve altında sporcu soyunma odaları olan 1000 seyircili betonarme tribün yapılması ve Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki spor salonunun zemini ile yüzme havuzunun onarımı işleri kapsamında protokol imzalandı.
 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara temasları kapsamında Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti. Bozgeyik’e çerçeveli Osmanlı Kaftanı ve içerisinde Manisa’ya özgü ürünlerin yer aldığı çanta hediye eden Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin kentte hayata geçirdiği spor yatırımlarıyla ilgili bilgi verdi. Spor yatırımlarıyla Manisa’da önemli eksikleri giderdiklerini vurgulayan Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor bünyesinde amatör branşlarda önemli sporcular çıkardıklarını ve gençleri spora teşvik ettiklerini de söyledi.
Tesis Yenilemeleri Konusunda Protokol İmzalandı
Ziyareti nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkürlerini ileten Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Spor Toto Teşkilatı’nın da Manisa’da önemli yatırımları hayata geçirdiğini ifade etti. Ziyarette Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nin doğal çim zemininin altyapısı ile hazır çim kalıpları ile yenilenmesi, su deposu, sulama sistemi ve altında sporcu soyunma odaları olan 1000 seyircili betonarme tribün yapılması ve Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki spor salonunun zemini ile yüzme havuzunun onarımı işleri ile ilgili protokol imzalandı. Protokol imza töreninin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, destekleri nedeniyle Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e teşekkür etti.

Son Güncelleme: 11.02.2021 16:55
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112