Dünya diken üstünde… Manisa’nın umurunda değil!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Korona virüs Bilgilendirme Semineri düzenlendi.

Dünya diken üstünde… Manisa’nın umurunda değil!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Korona virüs Bilgilendirme Semineri düzenlendi.

09 Mart 2020 Pazartesi 21:29
Dünya diken üstünde… Manisa’nın umurunda değil!

Seminerde, korona virüs hakkında bilinmesi gereken bilgiler aktarılırken merak edilen sorular da cevaplandı. Ancak seminere sadece 3 kişinin katılması tüm dünyayı kasıp kavuran hastalığa karşı ne kadar duyarsız olduğumuzu gözler önüne serdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi işbirliği ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Sitesi Lale Salonu'nda Koronavirüs Bilgilendirme Semineri düzenlendi. Konuşmacılığını Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Öğretim Üyesi Şebnem Şenol Akar'ın üstlendiği seminere Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Uğur Başkal, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Turizm Tanıtım Şube Müdür Vekili Seyrani Kandemir ve vatandaşlar katıldı. Seminerde, korona virüs nedir, nasıl bulaşır, hastalığı bulguları, alınabilecek önlemler, korona virüsten korunma yöntemleri gibi konulara değinildi. Seminer sonunda, merak edilen bütün sorular konuşmacı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Öğretim Üyesi Şebnem Şenol Akar tarafından cevaplandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Manisali 2020-03-09 22:08:38

Duyurmazsaniz reklam yapmazsaniz kim gelirnkendi kendilerine seminwe yapmislar..sacmalikniste..duyurun kardesim koca universite..

Avatar
Sait 2020-03-09 22:46:10

İyide ben hiçbiryerde dıpru düzgün bir bilgilendirme afiş görmedim. Kimsenin haberi olmazsa nasıl katılsın millet.

Avatar
Bahar 2020-03-09 23:41:45

Bu seminerden neden haberi yok bilbortlar da gereksiz ilanlar asılırken neden halka bu seminer hakkında haber verilmedi şimdi manisayı sucluyorsunuz öncelikle halka haber verilseydi gelmeyen olursa sonra suclama yapılsaydı

Avatar
Tuba Afacan 2020-03-10 10:11:39

Manisa kulis haber manisa halkını suçlamadan önce siz bu konuda ne kadar haber yaptınız ne kadar duyurdunuz? Üniversite bunu nerede duyurdu, ne kadar haberdar etti vatandaşları? Habercilik yalnızca olanı değil etkinlik ve toplantilari olacakları da haber vermek halkı aydınlatmak amacıyla yapılmalıdır.

Avatar
SAMİ TÜRK 2020-03-09 21:44:43

BU VIRUS MÜSLÜMANLARA BULASMAZ

Avatar
Tugay 2020-03-10 14:34:59

Malesef bilboard pano vs.gibi ilan bölümlerinde sayede kendi reklamını var.o panoları sahsiniz için kullanıyorsunuz.Ne çok seviyorsun her yere resmini aşmayı bu ne kibir

Avatar
Tam 45 2020-03-10 14:35:55

Ne gerek var bilgilendirmeye. Sabahları bol sirke sarımsaklı bi paça çorbası akşamada altınbaş serisi ile hayata yeniden baktınmı ne virüs ne mikrop bulaşır. Çok fazla teferruatada gerek kalmaz hem.

Avatar
manisalı 2020-03-10 19:01:23

Avrupada millet iş yerini eve taşır. bizde toplantı yapıyoruz. illaki eğitilmesi gerekse akşam saat 21.00 da keser tüm tv yayınlarını verirsin ortak yayın almak isteyen, öğrennek isteyen bakar.TÜM MANİSALI HEMŞİRİLERİME SELAM!Akıllı memleket başka oluyor.