Büyükşehir ilçeleri unutmuyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına ara vermiyor. Son olarak iki ilçede daha yapım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir, yolları güncel tutuyor...

Büyükşehir ilçeleri unutmuyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına ara vermiyor. Son olarak iki ilçede daha yapım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir, yolları güncel tutuyor...

31 Ağustos 2020 Pazartesi 11:04
Büyükşehir ilçeleri unutmuyor

KARABÖRKLÜ YOLU YENİLENDİ

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Karabörklü Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolda sathi kaplama çalışmasını tamamladı. Yollarının yenilenmesi nedeniyle memnuniyetini paylaşan Karabörklü Mahalle Muhtarı Muammer Emre, Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

İl genelinde yol yapım ve bakım çalışmalarına hızla devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Karabörklü Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolu yeniledi. Mevcut yolda yapılan sathi kaplama çalışması nedeniyle memnuniyetini paylaşan Karabörklü Mahalle Muhtarı Muammer Emre, “Yolumuzun önceki durumu, kötüydü. Gördüğünüz gibi, son haliyle gayet güzel oldu. Büyükşehir’e teşekkür ederiz. Allah razı olsun” dedi.

BEYLER YOLU GÜVENDE

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Beyler grup yolunda, gerçekleştirdiği sathi kaplama çalışmasının ardından, mevcut güzergâhta CTP montaj çalışması yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde trafik güvenliğini sağlayabilmek amacıyla bir yandan yol yapım çalışmaları gerçekleştirirken, bir yandan da CTP montaj çalışması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Gölmarmara ilçesi Beyler, Kılcanlar ve Yeniköy Mahalleleri arasında bağlantıyı sağlayan yolda sathi kaplama çalışmasını tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, ardından mevcut yolda CTP montaj çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmanın ardından mevcut güzergâhta ulaşım, hem daha konforlu, hem de daha güvenli oldu. Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla, il genelinde çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Huysuz 2020-08-31 13:19:38

Çünkü merkezden oy alamıyor garip değil mi?

banner112