Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatları ile bayramlaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatları ile bayramlaştı

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, son dönemlerde paylaştığı klipler ve sosyal medya içerikleri ile sıkça gündeme geliyor. Son olarak, sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile +18 içeriklerin yer aldığı Divasplay platformu ile çalışacağını açıklamıştı.

Wanda Nara Divasplay Hesabından Paylaştı

Wanda Nara, bu platformda yer alan çıplak pozlarını paylaştıktan sonra gündem oldu. Ünlü isim, 'hassas içerikler' kategorisine giren bu fotoğraf ve videolarını Divasplay üzerinden takipçileriyle buluşturdu.

Nara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu işbirliğini duyururken, platformda yayınladığı çıplak pozları dikkat çekti.

Wanda Nara'nın bu yeni hamlesi, takipçileri arasında büyük ilgi uyandırdı. Divasplay'de hesabını açan Nara, platform üzerinden belirli bir ücret karşılığında bazı özel fotoğraf ve videoları erişime sundu. Nara'nın profilindeki detaylar ve paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada geniş yankı buldu.

W A N D Adiva3

Kaynak: Haber Merkezi