Vurup geçtiler... Manisa o iller arasında! 10'u kadın 30 kişi yakalandı Vurup geçtiler... Manisa o iller arasında! 10'u kadın 30 kişi yakalandı

Milli maçlarda gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Zehra Güneş, gündemden düşmüyor. Güzelliği ve başarıları sebebiyle dünyanın dört bir yanından hayran kitlesi bulunan Zehra Güneş’in kuzeni Survivor’da yarışan bir isim çıktı. Güneş’in Survivor’un tanınan yarışmacısı Berkan Karabulut ile kuzen olduğunu duyanlar çok şaşırıyor.

Survivor 2020 ve 2022'de yarışan Berkan Karabulut, kendine has tavırlarıyla ve performansı ile yarışmanın unutulmaz isimleri arasına girdi.

Berkan Karabulut geçtiğimiz aylarda Zehra Güneş ve kız arkadaşı Lale Onuk ile çekilmiş bir kareyi paylaşıp ''Gururumuzsun kuzen'' notunu düştü. İkilinin kuzen olduğunu duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

7 yaşındayken futbola başlayan Berkan Karabulut, sporu hayatının her alanına dahil etti. Bir dönem profesyonel olarak basketbolla ilgilenen Berkan Karabulut, lisans eğitimini de spor bilimleri üzerine yaptı.