Spora başlarken dikkat! Kalp sağlığınız için 5 uyarıya kulak verin Spora başlarken dikkat! Kalp sağlığınız için 5 uyarıya kulak verin

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligi'nde liderlik koltuğunda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, ligin 16. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Akhisargücü maçının hazırlıklarını tamamladı.

Baş Antrenör Caner Doğançay yönetiminde gerçekleştirilen yoğun antrenmanlar, hücum ve savunma oyunları üzerine yapılan taktik uygulamaların ardından servis çalışmalarıyla son buldu. Takım, başarılı performansını sürdürme hedefiyle hafta boyunca titizlikle çalıştı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 7 Ocak Pazar günü saat 17.00’de Akhisargücü'ne konuk olacak. Maç öncesinde takım kaptanı Sevinç Özgüler, birlik ve beraberlik içinde güzel bir uyum sağladıklarını belirterek, "Başarıyı kovalayan bir yapının içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu takım başarıyı hak ediyor. İnşallah Akhisargücü maçından da kayıpsız ayrılarak, yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz." dedi.

Manisa BBSK yönetim kurulu üyesi Metin Memiş de, antrenmanları yakından takip ederek oyuncuları yalnız bırakmıyor.

Kaynak: Mahmut ASLAN