Kocaeli'nin İzmit ilçesinde pres makinesine sıkışarak hayatını kaybeden fabrika sahibi Necmi Ş.'nin (48) evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi. Firmanın ise 2007'de havacılık sektöründeki faaliyetlerine başladığı; uçak koltuğu, sehpası ve koltuk ekipmanları üretimi yaptığı bildirildi. 

  Olay, dün saat 22.30 sıralarında Alikahya Atatürk Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi'ndeki plastik parça üretim fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, fabrikaya yeni alınan pres makinesi kurulum esasında aniden çalıştı. Fabrika sahibi Necmi Ş. ise makineye sıkıştı. Çevredekilerin 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunulmasıyla adrese itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye ulaşan itfaiye ekipleri Necmi Ş.'yi sıkıştığı yerden çıkardı. Sağlık ekiplerince ağır yaralı olarak Kocaeli Şehir Hastanesi'ne kaldırılan Necmi Ş., tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

  Ş.'nin evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi. Fabrikanın ise 2007 yılında Kocaeli'de havacılık sektöründeki faaliyetlerine başladığı; uçak koltuğu, sehpası ve koltuk ekipmanları ile ambalajları ürettiği aktarıldı.

Sevgilisi terk edince 'Allah kurtardı' pankartıyla lokma dağıttı Sevgilisi terk edince 'Allah kurtardı' pankartıyla lokma dağıttı