Olay, Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre iki vatandaş, çıntar mantarı aramak için ormanlık alana girdiklerinde yerde hareketsiz halde yatan bir kişiyi fark etti.

Önce alkol alıp sızan bir kişi olduğunu düşünen vatandaşlar, yaklaştıklarında yanında bir tüfek ve göğsünden vurulduğunu fark ederek ihbarda bulundu.

İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalede yerde yatan şahsın tüfekle vurularak hayatını kaybettiği tespit edildi.

Polis ekipleri tarafından yapılan incelemelerde hayatını kaybeden şahsın özel güvenlik görevlisi olan Yaşar Ö. (27) olduğu tespit edildi.

Bir zamanların en gözde mesleğiydi… Ege’de çırak bulamayınca işi eşine öğretti! Bir zamanların en gözde mesleğiydi… Ege’de çırak bulamayınca işi eşine öğretti!

Olay yeri inceleme ve savcının bölgedeki incelemelerde intihar ettiği değerlendirilen Ö.’un cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Morguna kaldırıldı. Yapılacak otopsinin ardından Ö.’un kesin ölüm sebebinin netleşeceği bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA