Geçtiğimiz günlerde işlettiği güzellik merkezlerinin kurşunlanması olayıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Ece Ronay, eski kocasıyla ilişkilendirilen bu olay nedeniyle İstanbul'da gözaltına alındı. İddialara göre, Ronay'ın eski kocası, iş yerlerini kurşunlamaya azmettirmekle suçlanıyor. Ece Ronay, emniyet müdürlüğüne götürülerek işlemler için bekletiliyor.

İstanbul’da kanlı dehşet… Dini nikahlı eşini ve 2 kızını öldürdü! İstanbul’da kanlı dehşet… Dini nikahlı eşini ve 2 kızını öldürdü!

Ece Ronay Kimdir?

1991 yılında Diyarbakır'da doğan Ece Ronay, Beslenme ve Diyetik Bölümü mezunudur. Sosyal medya üzerinden paylaştığı videolar ve şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesi edinen Ronay, "Karpuz", "Git Çatla", "Karamela", "Şiki Şiki" ve "Baba Yorgun" gibi şarkıları ile tanınıyor. YouTube'da 831 bin, Instagram'da ise 1.5 milyon takipçisi bulunan Ece Ronay, güzellik merkezi işletmeciliğiyle de adından söz ettiriyordu.

Ece Ronay Olayı Nedir?

Ece Ronay'ın işlettiği güzellik merkezleri, Bağdat Caddesi ve Gebze'deki şubeleri kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanmıştı. Gözaltına alınan Ronay'ın ifadesinin ardından olayın detayları daha netleşecek.

Kaynak: İHA-Haber Merkezi