Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sarıgöl Belediye Başkan Adayı Necati Selçuk ile birlikte Sarıgöl'de AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

1-102

İlçe programlarına Sarıgöl ile devam eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçede AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sarıgöl Belediye Başkan Adayı Necati Selçuk ile birlikte Sarıgöl'de AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Programlarda, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Sarıgöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sarıgöl Belediye Başkan Adayı Necati Selçuk, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Demirci, MHP İlçe Başkanı Murat Kocahıdır, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hakan Kuruca, KAÇEP İlçe Başkanı Gülçin Durukan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Merve Çam da yer aldı. Ziyaretlerde, Cumhur İttifakı parti temsilcileri Başkan Ergün’e ve Başkan Selçuk’a, 31 Mart’ta tam destek verdiklerini ve yeni bir zafer için çalıştıklarını ifade ettiler.

3 (3)-1

Süleyman Soylu: Ya siz deli misiniz? Süleyman Soylu: Ya siz deli misiniz?

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Sarıgöl’de de birlikteliğimiz çok güzel. Birliğin gücüyle yeni dönemde de zaferi yaşayacağız. Gönül Bağı kurduğumuz vatandaşlarımıza yine güzel hizmetler sunacağız. 31 Mart’ta yeni bir zafere imza atacağız. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz. 298 milyon 700 bin TL yatırım yaptığımız ilçemize hayırlı olsun. Cumhur İttifakının gücüyle yatırımlarımız katlanarak devam edecek” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi