Meksika’nın Chihuahua şehrindeki Cases Grandes bölgesinde bir yolda ayaklarından asılarak sergilenen bir erkek cesedi bulundu. Yol kenarında asılmış halde bulunan cesedin cinsel organının kesildiği ve penisinin cansız adamın ağzına konulduğu görüldü. Olay yerine gelen polis ekipleri cesedin yanında ise “Bir tecavüzcü olduğu için bu onun kaderiydi” yazılı bir not buldu.

Başkentte katliam gibi kaza: 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı Başkentte katliam gibi kaza: 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı

Meksika’da yol kenarında cinsel organı kesilmiş halde bulunan bir erkek cesedi büyük panik yarattı. La Parada Digital'e göre olay yeri ilk olarak sabahın erken saatlerinde Casas Grandes'ten Colonia Juarez kasabasına giden bir grup gezgin tarafından keşfedildi. Olay yerine gelen polis ekipleri öldürülen kişinin henüz kimliğinin tespit edilemediğini söyledi.

Cansız bedeni yol kenarında bulunan adamın yanında polisler katilin bıraktığını düşündükleri bir not buldu. Kartonun üzerinde adamın tecavüzcü olduğu için öldürüldüğünü anlatan, “Bir tecavüzcü olduğu için bu onun kaderiydi. 5 yaşındaki bir kıza tecavüz etmişti” ifadeleri kullanıldı. Polis olaya ilişkin araştırmalarını derinleştirdiğini ifade ett.