CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ferdi Zeyrek ile birlikte Gördes ilçesinde sahaya çıktı. CHP’li Özalper konuşma yaparken kürsüden annesi Meyil Uludağ’a seslenerek, “Anneciğim, bugün doğum gününde sana bir çiçek bile alamadım, ama söz veriyorum 31 Mart gecesi hem memleketin Gördes’e, hem de Manisa Büyükşehir’e CHP’nin Halkçı Belediyecilik bayrağını dikip sana ve tüm vatandaşlarımıza en büyük hediyeyi vereceğim” dedi.

Gülşah Durbay Manisalılara söz verdi Gülşah Durbay Manisalılara söz verdi

Seçim çalışmaları kapsamında Gördes’te vatandaşlarla buluşan CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper ve CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ferdi Zeyrek, halkın sorunlarını dinledi.

200 Yeni Üyeye Rozet Takıldı

Gördes’i karış karış gezdikten sonra 200 yeni üye için düzenlenen katılım toplantısına katılan CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper’in açıklamaları duygulandırdı.

CHP’li Başkan Özalper kürsüden annesi Meyil Uludağ’a seslenerek, “Gördes bizim memleketimiz, göz bebeğimiz. Bugün, anneciğimin doğum günü. Anneciğim, sana bir çiçek bile alamadım ama söz veriyorum Cumhuriyet Halk Partisi’nin Manisa İl Başkanı olarak Gördesli Makbule’nin inancıyla, hem sana hem de halkımıza Gördes’i de, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni de hediye edeceğim” dedi.

CHP’li kurmaylar, toplantı salonunun önünde davul zurnayla karşılandı. Program, Gördes’te mahalle ziyaretleriyle sona erdi.

Muhabir: Özkan ÇELİK