Cumhuriyet Halk Partisi’nin Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, Nurlupınar Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek’in de eşlik ettiği Gülşah Durbay, mahallenin birkaç noktasında toplantı düzenledi. Nurlupınar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların yoğun katılımları ile gerçekleşen toplantılarda, adaylar vaatlerini anlattı, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Milli yıldız Fenerbahçe yolunda! Milli yıldız Fenerbahçe yolunda!

Nurlupınar’da yaşayan vatandaşlar, CHP’li adaylara yoğun ilgi gösterdi. Nurlupınar’ın toplu taşıma sıkıntısına değinen CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, “Nurlupınar’a ne yazık ki hizmet gelmiyor. Otobüs hizmetleri yeterli değil. Otobüsler ya mahalleye girmiyor ya da ayakta gitmek zorunda kalıyorsunuz. İmar sorunlarına değinmemize gerek bile yok, belki de Manisa’nın en mağdur bölgesi. Nurlupınar’dan geçen kanalda yeterli önlemler alınmadığı için her yıl 2-3 vatandaşımız vefat ediyor. O kanal Şehzadeler Belediyesi’nin yetki alanında değil ama Devlet Su İşleri ile şimdiden görüşmelere başladık. Nurlupınar’ın kanal sorununu çözmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz” diye konuştu.

“BELEDİYENİN KAPISI HERKESE AÇIK OLACAK!”

Partili partisiz ayırmaksızın herkese eşit hizmet götüreceklerinin altını çizen Durbay, “Belediyemizin kapısı 7/24 tüm vatandaşlarımıza açık olacak. O parti giremez, bu parti girer diye bir şey mümkün değil. Hangi siyasi görüşten olursanız olun göğsünüzü gere gere belediyeye girebileceksiniz, Şehzadeler Belediyesi hepimizin” ifadelerini kullandı. 

Muhabir: Özkan ÇELİK