Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Salihli Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda, ilçede Bedesten, Pazaryeri ve Otobüs Terminali esnafını ziyaret etti.

Vatandaşlar sevgiyle karşıladı

Pazaryeri girişinde Salihli Pazarcılar Odası Başkanı İdris Özer tarafından karşılanan Başkan Ergün ve Başkan Kayda, pazar esnafıyla tek tek selamlaştı. Sık sık pazarcı esnafı ve vatandaşların sevgi gösterisini yaşayan iki başkan, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen ilçe sakinleriyle de bol bol fotoğraf çektirdi.

Üzüm sezonu öncesi araç sahiplerine uyarı! Üzüm sezonu öncesi araç sahiplerine uyarı!

Pazarcı esnafının alkışları eşliğinde pazaryerinden ayrılan Başkan Ergün ve Başkan Kayda, daha sonra Otobüs Terminali'ni ziyaret etti. Burada da davul zurnalarla karşılanan iki başkan çay molası verdi, esnaflar sohbet etti. Gün boyu esnaf ve vatandaşların sevgisiyle karşılaşan iki başkan daha sonra bedesten esnafını ziyaret etti. Bol bol vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Ergün ve Kayda, el birliğiyle önümüzdeki hizmet döneminde de ilçeye güzel yatırımlar kazandıracaklarını belirtt.

Editör: Nuray Bozkurt