Balaban 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı Balaban 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Perşembe gününü esnaf ziyaretlerine ayırdı. Başkan Ergün, Perşembe Pazarı esnafını ziyaret ederek esnaflara hayırlı işler, vatandaşlara ise hayırlı pazarlar dileklerini iletti. Başkan Ergün’e esnaf ziyaretinde MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay ve partililer eşlik etti.

PAZAR GİRİŞİNDE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Başkan Ergün, pazaryeri girişinde,  Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay tarafından çiçeklerle karşılandı. Oda Başkanı Destan Bulgay ile birlikte Pazar esnafını ziyaret eden Başkan Cengiz Ergün, esnaflara hayırlı işler dileklerini iletti. Pazar esnaflarının taleplerini de dinleyen Başkan Ergün, talepleri yerine getirmek için çalışma başlattıklarını kaydetti. Pazar yerinde alışveriş yapan vatandaşların yoğun ilgisiyle de karşılaşan Başkan Ergün, vatandaşlara da hayırlı bereketli pazarlar dileklerinde bulundu. Vatandaşların ve çocukların fotoğraf isteklerini kırmayan Başkan Ergün, tek tek poz vererek fotoğraf çektirdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Perşembe pazarı ziyaretinde çocukların da yüzünü güldürdü. Çocuklarla fotoğraf çektiren Başkan Ergün, çocuklara top dağıtarak, onların yüzünü güldürdü.

Muhabir: Özkan ÇELİK