Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, S.S. Manisa Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Pekar, yönetim kurulu ve kooperatif üyeleri ile kahvaltıda buluştu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e taşıyıcılar kooperatifi ziyaretinde MHP Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç, S.S. 155 Nolu Manisa Özel Halk Otobüsleri ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fevzi Açıkel ve Manisa Büyükşehir Belediyesi bürokratları eşlik etti.

Kahvaltının ardından S.S. Manisa Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Pekar, açılış konuşması yaptı.

Başkan Ergün’den kooperatife müjdeler

Başkan Ergün, “Daha önce burada mevcut binanın çatısında akmalar vardı, çözdük, tuvalet yenileme, duvarlarda tamirat işlemleri vardı onları hallettik. Yine değerli Başkanımız binanın tamamen boyanması talebi geldi. Hemen yaptırırız, helali hoş olsun. Kooperatifin yeni kiraladığı 11 bin metrekarelik alanda sıcak asfalt talepleri oldu. Yaklaşık 15 milyon liralık bir hizmet. Sizlere helali hoş olsun. Bugüne kadar 1060 büyük projeye imza attık. 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerde vatandaşlarımızın teveccühleri ile Rabbim nasip ederse, bugüne kadar bana oy vermiş vermemiş demeden nasıl yaptıysak, bundan sonra da Cumhur İttifakının gücü ve birlikteliğiyle yine yaparız” diye konuştu.

Başkan Ergün’ün konuşmasının ardından S.S. Manisa Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İbrahim Pekar ve yönetimi, kendilerine verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.  

Müdür Aktaş, Spil’de vatandaş ve esnafla buluştu Müdür Aktaş, Spil’de vatandaş ve esnafla buluştu

Muhabir: Özkan ÇELİK