Turgutlu Erzurum Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İstiklal Marşı’nın kabulü ve Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü dolayısıyla Ergenekon Mahallesi Bulvar Unlu Mamulleri’nde iftar ve anma programı düzenledi.

Manisa’da alternatif 23 Nisan kutlaması Manisa’da alternatif 23 Nisan kutlaması

Programa Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, KAÇEP İl Başkanı Gonca Aras, MHP İlçe Başkanı Halil Konuş, AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş, KAÇEP İlçe Başkanı Hatice Durak, ilçe protokolü ve dernek üyeleri katıldı.

Sema gösterileri ve dualar eşliğinde oruçlar açılırken, eller hep birlikte semaya açılarak, aziz şehitlerimiz ve kahraman atalarımızın ruhlarına ithafen dualar edildi. Turgutlu Erzurum Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şevket Şahin ve dernek yönetimine program nedeniyle teşekkür eden Başkan Ergün, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun ve İstiklal Marşımızın kabulünün yıl dönümlerini kutladı, kahraman atalarımızı ve aziz şehitlerimizi saygıyla andı.

Muhabir: Özkan Çelik