Manisa'ya raylı sistem geliyor! Güzergah paylaşıldı... Tramvay nereden geçecek? Manisa'ya raylı sistem geliyor! Güzergah paylaşıldı... Tramvay nereden geçecek?

Vatandaşların musluklarına ulaşan suyun kalitesini garanti altına almak ve bu kaliteyi en üst seviyelere ulaştırmak adına şehrin birçok noktasında içme suyu arıtma tesisleri, yeni hatlar ve içme suyu depoları inşa eden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Çavuşoğlu mahallesinde bulunan içme suyu arıtma tesisinde revizyon çalışmalarını sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışma ile modern donanımlara sahip olacak olan arıtma tesisi, saatte 15 metreküp suyu arıtacak.

Mahalle muhtarı Ömer Gengeç, “Mahallemizdeki içme suyu arıtma tesisi MASKİ tarafından yenileniyor. Teknolojik donanımla tesis inşallah daha verimli ve kesintisiz içme suyu ulaştıracak. Vatandaşlarımız da bu çalışmayı takdirle karşıladılar. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Kaynak: Özkan ÇELİK