Çarşamba gününün, gündüz ve gece kuşağında, merak edilen diziler, sevilen programlar ve eğlenceli yarışma programlarını sizler için derledik. Ailesiyle keyifli vakit geçirmek isteyen izleyiciler ekranlarda bugün ne var? Sorusunu araştıran televizyon severlerin merak ettiği dizi, film ve programlar şu şekilde;

TRT 1 YAYIN AKIŞI

  • 10.30 Alişan ile Hayata Gülümse
  • 13.15 Seksenler
  • 14.10 Mehmed: Fetihler Sultanı
  • 17.45 Lingo Türkiye
  • 19.00 Ana Haber
  • 19.55 İddiaların Aksine
  • 20.00 Bir Sevdadır
  • 00.15 Kara Ağaç Destanı
  • 03.05 Kül Masalı
  • 05.10 Seksenler

ATV YAYIN AKIŞI

  • 10.00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
  • 13.00 ATV Gün Ortası
  • 14.00 Mutfak Bahane
  • 16.00 Esra Erol’da
  • 19.00 ATV Ana Haber
  • 20.00 Kuruluş Osman
  • 00.20 Ben Bu Cihana Sığmazam
  • 03.20 Mutfak Bahane
  • 05.20 Kuruluş Osman

SHOW TV YAYIN AKIŞI

  • 10.00 Bahar
  • 12.30 Aslı Hünel ile Gelin Evi
  • 15.00 Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme
  • 18.45 Show Ana Haber
  • 20.00 Sandık Kokusu
  • 00.15 Kızılcık Şerbeti
  • 03.00 Bahar
  • 05.30 Yeni gelin

KANAL D YAYIN AKIŞI

  • 09.00 Neler Oluyor Hayatta?
  • 11.00 Taş Kağıt Makas
  • 13.00 Gelinim Mutfakta
  • 16.00 Aşk ve Umut
  • 17.30 Arka Sokaklar
  • 18.40 Kanal D Ana Haber
  • 20.00 Taş Kağıt Makas
  • 22.45 Taş Kağıt Makas
  • 01.30 Yerli Dizi
  • 04.00 Gelinim Mutfakta

STAR TV YAYIN AKIŞI

  • 09.45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • 13.30 Zahide ile Yeniden Başlamak
  • 16.15 Söz
  • 18.15 Star Haber
  • 19.00 Çok Güzel Hareketler 2
  • 20.00 Aykut Enişte 2
  • 22.30 Aykut Enişte 2
  • 01.00 Yerli Dizi Tekrar
  • 04.00 Erkenci Kuş
  • 05.30 Söz

NOW TV YAYIN AKIŞI

Nisan yağmurlarının faydalarını duyan topluyor Nisan yağmurlarının faydalarını duyan topluyor
  • 10.30 Çağla ile Yeni Bir Gün
  • 12.00 Yasak Elma
  • 13.30 En Hamarat Benim
  • 16.30 Şahane Hayatım
  • 19.00 Selçuk Tepeli ile Now Ana Haber
  • 20.00 Şahane Hayatım
  • 00.15 Hudutsuz Sevda
  • 02.45 Bay Yanlış
  • 04.30 Adım Farah
  • 06.00 İnadına Aşk

TV8 YAYIN AKIŞI 

  • 08.30 Aramızda Kalmasın
  • 11.15 Survivor All Star 2024
  • 11.45 Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
  • 14.00 Survivor Ekstra
  • 16.00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 20.00 Survivor All Star 2024
  • 00.15 Çarkıfelek
  • 02.30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 04.00 Aramızda Kalmasın

Editör: Didem Altınay