Kadınlar Voleybol 2.Ligi 6.Grupta zirvenin sahibi olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 28 Ocak Pazar günü saat 19.00’da deplasmanda karşılaşacağı İzmir Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Ligde son 3 maçına çıkacak olan ve play-off’a katılmayı garantileyen yeşil beyazlılar, Perşembe günü de Akhisar Belediyespor ile hazırlık maçı oynayacak.

Yıldızspor 45 FK’nın yeni teknik patronu belli oldu! Yıldızspor 45 FK’nın yeni teknik patronu belli oldu!

Kadınlar Voleybol 2.Ligi. 6. Grupta liderliğini koruyan ve üst üste aldığı galibiyetlerle play-off’a katılmayı garantileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 28 Ocak Pazar günü saat 19.00’da deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Bu maçın hazırlıklarını yoğun tempoda sürdüren yeşil beyazlılar, Perşembe günü de Akhisar Belediyespor ile Tarık Almış Spor Tesisleri’nde saat 18.30’da hazırlık maçı oynayacak. Geçtiğimiz haftayı ligde bay geçen Büyükşehir’in Sultanları 2 hazırlık maçı oynayarak play-off ateşini de yaktı.

“Bizim İçin Her Maç Final Havasında”

Takımdaki moral ve motivasyonun çok iyi olduğunu belirten Baş Antrenör Caner Doğançay, “Ligde son 3 maçımıza çıkacağız. Play-off’a katılmayı garantilesek de bu maçlarımıza da galibiyet hedefi ile çıkacağız. Bay geçtiğimiz geçen hafta da 2 hazırlık maçı oynadık. Birlik ve beraberlik içerisinde genç ve tecrübeli isimlerimiz ile hem ligi galibiyetlerle kapatmak hem de play-off karşılaşmalarına en iyi şekilde başlamak istiyoruz” dedi.

Kaynak: Mahmut ASLAN