Manisa Büyükşehir Belediyespor Olağan Genel Kurulun ardından görev dağılımı gerçekleştirildi. Mevlüt Aktan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, yönetim kurulu üyelerinin sorumluluk alanları belirlendi.
Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında Asbaşkan Orkun Şıktaşlı oldu. Tolga Tunç Çalışkan Voleybol Şube Sorumlusu, Hakan Kadayıfçılar Futbol Şube Sorumlusu, Gökmen Aytaç Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu, Özcan Nalbantlar Futbol Altyapı Sorumlusu, Bora Çaylan ise İdari İşler Sorumlusu olarak belirlendi.
“ARKADAŞLARIMA GÜVENİYORUM”
Kulüp Başkan Mevlüt Aktan, görev dağılımının ardından yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. Manisa Büyükşehir Belediye Spor’u elbirliği ile daha iyi yerlere taşımak için çalışacaklarını ifade eden Aktan, “Yönetim kurulumuz sürekli sporun içerisinde yer almış, her biri tecrübeli arkadaşlarımız. Ben arkadaşlarımızın tecrübeleriyle kulübümüze önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.
“14 BRANŞTA BİNLERCE SPORCUMUZ VAR”
Manisa Büyükşehir Belediye Spor’un futbol ve voleyboldan ibaret olmadığını dile getiren Kulüp Başkan Aktan, “Kulübümüz bünyesinde 14 branşta binlerce sporcuya eğitim veriyoruz. Judodan, cimnastiğe, basketboldan, yüzmeye kadar amacımız tüm branşlarda önemli başarılar elde etmek. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı yürüteceğiz” diye konuştu.
“ALTYAPIYA AĞIRLIK VERECEĞİZ”
Manisa Büyükşehir Belediye Spor’un geçmiş dönemde alt yapıda önemli gelişim gösterdiğinin altını çizen Aktan, “Bu gelişimi daha ileriye taşımak amacıyla alt yapımıza daha çok ağırlık vereceğiz. Yeni yetenekleri keşfetmek ve kulübümüzü bir sporcu fabrikası haline getirmek için faaliyetlerimizi bu yönde sürdüreceğiz. Manisa Büyükşehir Belediye Spor’u ülkemiz genelinde marka haline getireceğiz” şeklinde konuştu.
Editör: TE Bilişim