Cenaze programı kapsamında memleketi Manisa'ya gelen 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç, Şehzadeler Belediyesi'ni de ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile bir araya geldi. Ziyareti sırasında Başkan Çelik, başkan yardımcıları ile birlikte Arınç'ı belediye önünde karşıladı. Ziyarette 23, 24, ve 25. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber de hazır bulundu.

Sarıgöl'de yer hareketlerini izleme istasyonları kuruldu Sarıgöl'de yer hareketlerini izleme istasyonları kuruldu

Başkan Arınç, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından depremzedeler için tüm imkanlarını seferber eden Şehzadeler Belediyesi'nin çalışmaları nedeniyle Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e teşekkür etti. Yaşanan felaket sonrasında tüm kurum ve kuruluşlar ile vatandaşların seferber olmasının milletin yardımlaşma duygusunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterdiğini belirten Arınç "Bu tür felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.'' dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ziyaretin anısına Arınç'a Mimar Sinan'ın Ege'deki tek eseri olan Muradiye Camisi'nin bir tablosunu hediye etti. HABER MERKEZİ