Netflix Üyelik Fiyatları Güncel! Abonelik Ne Kadar? Nasıl Üye Olunur? Netflix Üyelik Fiyatları Güncel! Abonelik Ne Kadar? Nasıl Üye Olunur?

ilan.gov.tr üzerinden yayımlanan arsa, tarla, bahçe, araba ilanları dikkat çekiyor. Bu kapsamda ilan.gov.tr üzerinden Akhisar’da tarlanın satışa çıkarıldığı duyuruldu.

Cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/5 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabileceği belirtildi.

Birinci satış günü 25 Nisan 2024 olarak belirtildi. Taşınmazın, muhammen bedeli 856.080 TL olarak açıklandı.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları arasında şu bilgiler yer aldı:

Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı Süleymanlı mahallesi Çitlenbik Mezar mevkii’nde bulunan taşınmaz 2069 parselinde kayıtlıdır. Tapuda tarla vasfına haiz taşınmaz üzerinde buğday anızı bulunan, taşınmaz üzerinde hidrant su çıkışı olup sulanabilir tarla olduğu toprak yapısı killi-tınlı olup taban arazi olduğu görülmüştür. Parsel Süleymanlı mahallesine 750,00 m mesafede olup yolu mevcut değildir.

Yüzölçümü: 7.380 m2

Arsa Payı: Yok

İmar Durumu: Yerleşik alan dışı

Kıymeti : 856.080,00 TL

KDV Oranı : %10

Kaydındaki şerhler: Tapu kaydında olduğu gibi

Kaynak: Haber Merkezi