Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, gazetemiz Manisa Olay ve internet haber sitemiz www.manisakulishaber.com’u ziyaret etti. Başkan Kutlar, Manisa özelinde yapıcı muhalefet beklediklerini dile getirdi

Burhan AKDEMİR

Manisa’da geçtiğimiz aylarda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yunusemre İlçe Başkanı olarak atanan Cemal Kutlar, ziyaret turlarını sürdürüyor. Kutlar, bu kapsamda gazetemiz Manisa Olay ve internet haber sitemiz www.manisakulishaber.com’u ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Ertan Korkmaz ve Yazı İşleri Müdürü Esra Kale’nin de bulunduğu ziyarette gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kutlar, MHP teşkilatları olarak sürekli sahada olduklarının altını çizdi.

İlçe yönetimiyle birlikte Yunusemre’deki mahallelere, STK’lara ve esnafa sürekli ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydeden Kutlar, MHP’ye yakışır bir şekilde çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi.

Ülkede ve Manisa’da 2023 seçimleri için gündemin yavaş yavaş da olsa ısınmaya başladığını dile getiren Kutlar, bu dönemlerde siyasi atışmalarını olmasının normal olduğunu ancak MHP olarak tavırlarının her zaman yapıcılıktan yana olduğunu vurguladı.

Dokunulmazlık dosyaları meclise geldi Dokunulmazlık dosyaları meclise geldi

Manisa’daki siyasilere de çağrıda bulunan Kutlar, eleştirilerin her zaman olabileceğini, bunlara açık olduklarını ancak bel altı siyasetten ve yıkıcı muhalefetten uzak durulmasının Manisa’nın faydasına olacağını ifade ederek, “Sonuçta hepimiz Manisa için çalışıyoruz, hepimiz Manisalıyız. Karşılıklı eleştiriler olacaktır. Biz bu eleştirilere her zaman açığız. Bunlardan gocunmayız. Ancak muhalefetin yapıcı ve saygılı olması taraftarıyız. MHP olarak tutumumuz hep bu yönde oldu. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Manisa Olay Gazetesi’ni ve www.manisakulishaber.com’u da sürekli takip ettiğini ifade eden Kutlar, medya ekibine de çalışmalarında başarı diledi.