Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Turgutlu’da Karpuz Kaldıran Parkı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ergün, kendisini bekleyen Turgutlu halkı, mahalle muhtarları ve partililer ile tek tek tokalaşan Başkan Ergün, takdim edilen çiçek için de ayrıca teşekkür etti. 

‘Gönül Bağı’ ile hizmetlerimiz devam edecek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün vatandaşlarla buluşmasının ardından Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş ve beraberindeki heyet, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

“MHP İlçe Başkanlığı’na ziyarette birlik ve beraberlik mesajı”

Ziyarette MHP İlçe Başkanı Halil Konuş ve parti teşkilatı, Başkan Ergün’ü çiçeklerle karşıladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede hayata geçirdiği yatırımlar, devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgiler veren Başkan Ergün, “Cumhur İttifakının gücüyle ‘Gönül Bağı’ ile bağlı oldukları Turgutlu’ya hizmet etmek için çalışacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç'tan Önemli Açıklamalar Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç'tan Önemli Açıklamalar

Meşalelerle karşılandı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan ve beraberindeki heyet, MHP İlçe Başkanlığı’nın ardından Ülkü Ocakları Turgutlu İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Ülkü Ocakları’nın girişinde  Türk Bayrağı, meşale ve sloganlarla karşılanan ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’a çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Ergün, “Cumhur İttifakı olarak yaptığımız çalışmaları halka en iyi şekilde anlatmalı, sahaya yansıtmalıyız. Burada adayımız Yunus Başkanımıza, Turgutlu halkının el birliği ile destek vereceğiz. Rabbim utandırmasın. Allah mahçup etmesin” şeklinde konuştu.

Turgutlu’ya bütçe kapsamında ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Başkan Ergün, “690 milyon lira yatırım yapmışız geçmişte. Ankara yolundaki alt geçit, o sadece şu an 1,5-2 milyardan aşağı çıkmaz. Emeği geçen herkesten razı olsun. Tünel yapımı sonrasında bir ölüm dahi olmamış. Nice evlatlarınızı orada kaybettik. Üzücü olaylar yaşadık. Rabbim bir daha yaşatmasın. Bizleri güzelce karşıladığınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Özkan ÇELİK