Büyükşehir’in minikleri 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı Büyükşehir’in minikleri 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda Ergün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bülent Koşmaz Parkı ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan stantlarda kadınlara karanfil vererek, hediye takdiminde bulundu. Kadınlarla sohbet eden Başkan Ergün, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Manisalı kadınları unutmadı, kadınlara karanfil ve hediye takdiminde bulundu. Bülent Koşmaz Parkı ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan stantlarda Başkan Ergün’e eşi Şeyda Ergün, MHP Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, KAÇEP İl Başkanı Gonca Aras ve Manisa Büyükşehir Belediyesi bürokratları eşlik etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Başkan Cengiz Ergün, stantlarda kadınlara karanfil ve hediye takdiminde bulundu.

Esnafla Selamlaştı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, iki güzergah arasında bulunan esnaf ve vatandaşları da selamladı. Esnaf ve vatandaşlar da Başkan Ergün’e teşekkürlerini iletti.

D S C 3160 800X5324-573-742-831-107

Kaynak: Haber Merkezi