Manisa Celal Bayar Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından “Gönülden Potaya” isimli sosyal sorumluluk projesi Manisa Büyükşehir Belediyesi ve diğer kurumların desteğiyle çığ gibi büyüdü. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün destekleriyle Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol takımının Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde (BSL) 4 Şubat Pazar günü oynayacağı Tofaş maçın tüm geliri Manisa’ya yerleşen depremzede ailelere verilecek.

Başkan Ergün, öğrencilerle buluştu

Başkan Ergün, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen lokma hayrında projeyi başlatan öğrenciler ile bir araya gelerek sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çekildi. Öğrenciler de kendilerine bu süreçte önemli destekler veren Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Uyarı Manisa’dan… Araç sahipleri dikkat! Uyarı Manisa’dan… Araç sahipleri dikkat!

“Projeye emek ve destek veren herkesi tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, MCBÜ öğrencilerinin çok anlamlı bir işe imza attıklarını belirterek, “Projeyi ilk duyduğum an gerekli tüm desteğin verileceğini gençlerimize ilettim. Tofaş maçımızın gelirini depremzede ailelerimize ulaştıracağız. Projeye emek ve destek veren herkesi tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: Özkan ÇELİK