AFAD duyurdu… Türkiye-İran sınırında deprem! AFAD duyurdu… Türkiye-İran sınırında deprem!

Modern binalar ve alanında uzman sağlık çalışanlarıyla ülkemizde sağlık alanında önemli bir atılım yapıldığına dikkat çeken Başkan Ergün, “Yüreklerimizi yakan deprem felaketi ve koronavirüs salgını başta olmak üzere birçok olayda sağlık çalışanlarının çaba ve gayretine hepimiz şahit olduk. Bu anlamda tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 14 Mart Tıp Bayramında sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Manisa Şehir Hastanesini ziyaret ederek, hekimler ve sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Başkan Ergün'e; MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten de eşlik etti. Sağlık çalışanlarına karanfil takdim eden Başkan Ergün, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Leyla Arıcı, Halk Sağlığı Başkanı Dr. Metin Gümüş, Başhekim Yardımcısı Dr. Serpil Ece Aras Öztürk ile bir araya geldi. Bu özel günde kendilerini yalnız bırakmadığı için memnuniyetini paylaşan sağlık çalışanları da ziyareti için Başkan Ergün'e teşekkür etti.

Sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

Özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Ergün, “Yüreklerimizi sarsan deprem faciası ve koronavirüs salgını başta olmak üzere birçok olayda sağlık çalışanların özverili çalışmalarına tanık olduk. Bu anlamda tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi. Başkan Ergün, konuşmasına, Türkiye'nin sağlık alanında önemli bir atılım yaptığına da dikkat çekerek, “Teknolojik gelişim, alanında uzman sağlık personeli ve modern yapılar ile gerçekten sağlık alanında ülkemiz önemli bir atılım yaptı. Emek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Muhabir: Özkan Çelik