LGS’de 500 tam puan alarak birincisi olan Ferhat Ege Akarsu, Kağan Genç, Ali Eren Dalgıç ve Eren Naymanol aileleri, öğretmenleri ve okul yönetimiyle beraber Başkan Balaban’ı ziyaret etti.

GDZ Elektrik duyurdu! 14 Temmuz Pazar Kula, Şehzadeler, Alaşehir elektrik kesintisi GDZ Elektrik duyurdu! 14 Temmuz Pazar Kula, Şehzadeler, Alaşehir elektrik kesintisi

Başarılı öğrencilere Belediye Başkan Yardımcısı Emine Özge Arslan ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Öğrencileri tek tek tebrik eden Başkan Balaban, eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Öğrencileri kutladı

Eğitime büyük önem verdiklerini dile getiren Başkan Balaban, “Kentimize bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Başarılı öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum Nitelikli bir eğitim kadrosuyla YEGEM şubelerimiz halkımıza hizmet veriyor. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimize fırsat eşitliği sunuyoruz. Çok yakında Muradiye YEGEM’i de açacağız. Bir eğitimci olarak öğrencilerimizi her zaman destekliyoruz.” diye konuştu.

Başkan Balaban, Türkiye birincisi olan Ferhat Ege Akarsu, Kağan Genç, Ali Eren Dalgıç ve Eren Naymanol’a çeyrek altın hediye etti.

Muhabir: Özkan ÇELİK