Akaryakıtta tarife değişiyor! Motorine indirim yolda! Akaryakıtta tarife değişiyor! Motorine indirim yolda!

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş'ten altın fiyatlarına ilişkin, kritik açıklama geldi. Memiş, altında bu rakamların kalıcı olmadığını söyleyerek gram altının geleceği seviyeyi açıkladı.

Altın fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor.  Yatırımcılar altın fiyatlarının yükselip yükselmeyeceğini merak ederken altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten dikkat çeken altın yorumu geldi. Memiş, altında mevcut fiyatların kalıcı olmadığını bayramdan sonra yükselişe geçeceğini açıkladı. Memiş, gram altınının ne kadar olacağına ilişkin de öngörülerde bulundu.

Memiş, ''Gram altın serbest piyasalarda 2410 - 2419 lirada. 2400 destek seviyesi çalışıyor. Altın borcu olanlar, düğün yapacaklar bu seviyeler kalıcı değil. Yıl sonu öngörümde değişiklik yok. Ons altında 2600 - 3000 dolar. Gram altında 3000 - 3500 TL beklentim devam ediyor. Altındaki bu düşüşler kalıcı değil, temmuz itibarıyla yukarı yönlü hareketleri bekliyorum.” diyerek yatırımcılara alım fırsatlarını iyi değerlendirmeleri konusunda uyardı.

Kaynak: Haber Merkezi