Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ı da makamında ziyaret eden Baybatur, AK Parti Manisa İl Başkanlığı tarafından, düzenlenen sandık başkanları ve sandık müşahitleri toplantısına katıldı. Baybatur, Selendi ziyaretinden ayrıca 78 yaşındaki Mehmet Kasap'ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kula'da, AK Parti İlçe Başkanlığı ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun'u ziyaret eden Baybatur, Çarşı esnaflarıyla bir araya geldi.

Kula Kent Ormanı'nın da, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile buluşan Baybatur, burada yaptığı konuşmada, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerin AK Parti ve Türkiye için büyük öneme sahip olduğunu vurgulayarak, seçim gününe kadar aralıksız çalışmak gerektiğini söyledi.

Baybatur, şöyle konuştu;

"Önümüzdeki süreç, çok önemli. Sizlerde bizlerde, Cumhur İttifakı olarak yapılanların farkındayız. Manisa'da, Cumhurbaşkanımızın katılımı ile geçtiğimiz gün son yılların en iyi mitingi yapıldı. İnşallah bu sinerjiyi devam ettirerek vatandaşlarımıza anlatacağız, hakikatleri tekrar tekrar ifade edeceğiz. Millet İttifakı, PKK, HDP ve FETÖ'cülerle yapmış olduğu bir ittifak var. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifak üyelerinin bulunduğu masayı terk edince, kumar masası deyip kalkıp geri gelmesinin asıl nedenini milletimiz çok iyi biliyor. Milletimiz bu zihniyete gerekli cevabı sandıkta zaten verecek. Bizlerde tüm AK Parti ve MHP Milletvekili adayı arkadaşlarımızla beraber, teşkilatlarımızın desteğiyle gece gündüz sahada olarak, Cumhurbaşkanımızın da ifade etiği gibi hasbihal etmek, varsa taleplerini dinlemek, varsa eleştirileri almak için kapılarını çalıp, ellerini sıkıp, çaylarını içeceğiz. Allah'ın izniyle seçimin galibi yine Cumhur İttifakı olacak."

Özkan ÇELİK

Editör: Nuray Bozkurt