Manisa’da 220 judocu kemer sınavından geçti Manisa’da 220 judocu kemer sınavından geçti

Manisalı yetenekleri Türk futboluna kazandırmaya devam eden Manisa Futbol Kulübü Akademisi, Akhisar Kuzeygücü Spor Kulübü’nde oynayan 2012 doğumlu genç yetenek Ahmet Alan’ı bünyesine kattı.

Halil Onultmak Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Akademi İdari Direktörü Alparslan Kaya, Elit Gruplar ve Futbol Okulları Sorumlusu Akif Taşçı, Akhisar Kuzeygücü Spor Kulübü Başkanı Ekrem Kurt, Akhisar Kuzeygücü Spor Kulübü Koordinatörü Süleyman Deral ve sporcunun ailesi katıldı.

“Manisa FK Akademisi Büyüyen Bir Aile Oldu”

Manisa FK Akademisi İdari Direktörü Alparslan Kaya, “Manisa Futbol Kulübü Akademisi olarak Manisalı yetenekleri ailemize katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir Akademiyiz. Sporcuların ve ailelerimizin bizi tercih etmesi bu anlamda çok önemli. Ahmet Alan da yeteneklerine, geleceğine inandığımız bir oyuncu. Transferde emeği geçen Akhisar Kuzeygücü Spor Kulübü Başkanı Ekrem Kurt ve Akhisar Kuzeygücü Spor Kulübü Koordinatörü Süleyman Deral hocamız başta olmak üzere futbolcumuzun değerli ailesine Manisa Futbol Kulübü adına teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Muhabir: Mahmut ASLAN