Temmuz ayında sonlanması beklenen aile destek ödemeleri için bir yıl daha sürdürülmesi kararı alındı. Buna göre aile destek parası, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin hesaplarına bir yıl boyunca yatırılmaya devam edecek. Şimdi gözler Ağustos ayı ödemelerinde. Peki Ağustos ayı aile destek ödemesi ne zaman yatacak? Aile Destek Programı devam edecek mi, başvuru nasıl yapılır?

Ağustos ayı Aile Destek Paketi ödemeleri ne zaman yatacak? Aile Destek Programı kapsamında yapılan ödemelerin Temmuz ayında sona ermesi bekleniyordu. Ancak alınan kararla hak sahiplerine ödenen sosyal yardımın bir yıl daha devam edilmesine karar verildi. ile sosyal yardım parası ödeme tarihi de Ağustos ayıyla beraber sorgulanıyor. Ödemeler e-Devlet üzerinden görüntülenebiliyor. Peki Aile Destek Ödemeleri yattı mı, ne zaman hesaplara yatırılacak?

AĞUSTOS 2023 AİLE DESTEK ÖDEMELERİ NE ZAMAN YATACAK?

Aile destek yardımı Ağustos ayı ödeme tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili gelişme olduğunda haberimizde yer vereceğiz.


AİLE DESTEK ÖDEMELERİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

AİLE DESTEK PARASI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Yatırım yapmak isteyenler dikkat! Yatırım yapmak isteyenler dikkat!

Aile Destek Programı başvuruları, e-Devlet Kapısı üzerinden ya da ikametgâh adresinin bağlı olduğu 3294 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapılabilmektedir. HÜRRİYET