Son zamanların en gözde isimlerinden olan Acun Ilıcalı'nın kızı Leyla büyüdü.

54 yaşındaki Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile olan evliliğinden 2004 yılında doğan 19 yaşındaki Leyla Ilıcalı da son yıllarda babasıyla birlikte magazin dünyasında konuşulan isimler arasında yer alıyor.

Mezuniyet fotoğrafları le son günlerde dikkat çeken Leyla Ilıcalı’nın, babasıyla vakit geçirmekten son derece mutlu olduğunu biliyoruz. Yarışma süreçlerinde ve İstanbul’da babasının yanında soluğu alan Leyla, liseyi tamamlayarak görenlere “ne kadar büyümüş ve güzelleşmiş” dedirtmişti.

Bu sefer Acun Ilıcalı kızı Leyla Ilıcalı'ya aldığı doğum günü hediyeleriyle gündeme geldi. Acun Ilıcalı, 19 yaşındaki kızı Leyla Ilıcalı’ya milyonluk değere sahip ilk arabasını hediye etti. Kızına son model bir araç hediye eden Ilıcalı, onunla birlikte trafiğe çıkmaktan da çekinmedi.

Green Card başvurusu başlıyor! Green Card şansınızı artıracak ayrıntılar... Green Card başvurusu başlıyor! Green Card şansınızı artıracak ayrıntılar...

Dün öğle saatlerinde kızının yeni arabasıyla birlikte İstanbul trafiğine çıkan Acun Ilıcalı, kız Leyla’yı araba kullanırken paylaştı. Leyla Ilıcalı’ya “Hayırlı olsun, heyecan var mı? İstanbul trafiği seni ürkütüyor mu?” diye sordu. Leyla ise bu sırada aracı son derece dikkatli bir şekilde kullanıyordu. Leyla Ilıcalı ise babasına onunla birlikteyken korkmadığını söyleyerek Acun Ilıcalı’yı duygulandırdı.